X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Bucikowe inspiracje

Co myślicie o kolorowych butach ślubnych? My jesteśmy zachwyceni tym pomysłem. Zazwyczaj kolor butów jest dobierany do koloru sukni, czyli jeśli suknia jest biała to buty też powinny takie być, aby stworzyć z nią doskonałą całość. Jednak czy takie zestawienie nie stało się już przypadkiem dosyć nudne…dlatego też w tym roku moda ta odejdzie w daleką niepamięć. Królowały będą kolorowe buty, które pokażą charakter Panny Młodej!

Szukając odpowiedniego koloru oraz stylu jaki mają reprezentować buciki, można trochę pofantazjować. Kolor obuwia może być identyczny jak kolor sukni świadkowej lub ten wybrany kolor butów będzie motywem kolorystycznym na ślubie i weselu, w ten sposób będą akcentowane nim elementy dekoracyjne. Można również pobawić się kolorami i zaproponować swojemu Narzeczonemu by założył skarpetki w tym samym kolorze. Jak bajecznie wygląda taka kolorowa para nóg, możecie zobaczyć na naszych inspiracjach bucikowych :)

Kolor butów można również dobrać do koloru kwiatów w bukiecie ślubnym. Jeśli Panna Młoda zdecyduje się na różowe buty, może zaakcentować usta w tym samym odcieniu lub pomalować paznokcie dopasowane do tego koloru. Z czasem do wyboru mamy większy wybór modeli butów, więc ich kupowanie dla kobiet jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. Znacznie łatwiej znaleźć parę eleganckich bucików w swoim ulubionym kolorze niż nieustannie poszukiwać takich, które będą idealnie dopasowane do koloru i materiału sukni. Jeżeli jednak chcecie dopasować kolorowe buty materiałowo do swojej sukni ślubnej, co normalnie nie jest prostym zadaniem, to proponujemy zamówić je w sklepie z obuwiem dla tancerzy, gdzie kupicie buty w fantastycznych kolorach, ze specjalnie dla Was dobranym materiałem z którego będą wykonane. W takim razie dobrej zabawy i owocnych poszukiwań!

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
melissaaustralia.com.au, slubowisko.pl, christianlouboutin.com, weddinginspirasi.com, Maria Brando, blog.kraina-slubow.pl, pinger.pl, Andrew Dobson Cunnigham, crazyaboutyou.pinger.pl, supersluby.pinger.pl,

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook