X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Czerwone inspiracje

Dzisiaj nikogo już chyba nie dziwi Panna Młoda w intensywnie czerwonej sukni ślubnej? W salonach mody ślubnej bardzo często można znaleźć takie propozycje dla przyszłych mężatek. Czerwień to kolor miłości, świetnie nadający się np. na ślub w walentynki lub w okolicach Bożego Narodzenia. Czerwień doskonale pasuje do bieli i pięknie się komponuje ze wszystkimi szarościami oraz srebrem.

W czerwonych bukietach ślubnych najczęściej stosuje się piękne i zawsze eleganckie róże. Przepiękne i okazałe czerwone kule różane wspaniale wkomponują się w dekoracje każdej sali weselnej a mniejsza kula z róż będzie doskonale harmonizować z niewinnością bieli sukni ślubnej... Nie musicie od razu porywać się na suknię całą w zcerwieniach..., możecie pokuusić się tylko o dodatki czerwone: czerwone buciki, czerwony bukiecik, wpięty kwiat we włosy panny Młodej, czerwona mucha Pana Młodego i czerowne skarpety :) Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa!

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
tarczek.pl, slub-wesele.pl, babskiegadanie.com, g-fiore.pl, couturebridaldesigns.blogspot.com, cymbeline.com, sklep-slubny.com, shopforlover.en.ecplaza.net, weselinka.blox.pl, bizuteria-handmade.eu, slubbezbezy.blogspot.com, alfredangelo.com, weddingsisters.pl

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook