X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Filmowe inspiracje

Telewizja zawsze było doskonałą inspiracją i rewelacyjnym miejscem gdzie rodzą się nowe trendy. Oglądając swój ulubiony serial Panna Młoda może zapoznać się z najnowszą modą ślubną, a nawet znaleźć konkretny model sukni ślubnej w sklepie, w który ubrana była jej ulubiona bohaterka.Przypomnijmy sobie zatem najciekawsze suknie ślubne gwiazd małego ekranu oraz przy okazji spójrzmy jak to wszystko wyglądało u nich ;)

Po wielu wspólnych przejściach, wszystkim przeciwnościom losu zakochani stają wreszcie w "milionowym odcinku" na ślubnym kobiercu, wypowiadają magiczne "tak". Galeria ślubów z naszych polskich i zagranicznych seriali i filmów, sprawi, że na długo pozostaną w pamięci ich fanów. Pamiętacie jak serialowe życie Marty i Filipa z Na wspólnej niemal z dnia na dzień nabrało nowych barw po ślubie? Wtedy był to już szósty ślub w Na wspólnej!

Na finał odcinków Brzyduli czekali chyba wszyscy fani. Ślub Uli miał być taką wisienką na torcie, filmowy ślub się odbył jednak czy fani nie byli troszkę zawiedzeni? Jednak najbardziej znany był ślub kościelny serialowej Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotra (Marcin Mroczek) z M jak Miłość. Para połączyła ślub z chrzcinami swojej córeczki Lenki.

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
babiniec-cafe.pl

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook