X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 22-03-2019 imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

PrzedŚlubny.pl - forum dyskusyjne ,,Bukiety ślubne"

Witamy w naszym forum.

awatar użytkownika: Sansa

Sansa

OFFLINE
Postów: 3
Od: 2016-02-15 18:24:31
Data ślubu: 0000-01-00

Kwiaty

Byłam na slubie, gdzie Pani Młoda miała jako bukiet jedną niebieska róże. Super to wyglądało. 

brak awatara

Aduuska

malek.adrianna@gmail.com

Kwiaty

Myślicie,że bukiet ślubny powinien być jakiś bardziej stonowany czy można poszaleć ? Bardzo mi się spodobało coś takiego http://www.planowaniewesela.pl/jpg/bukiety-slubne/berlo_kolorowe_2.jpg, co sądzicie?

brak awatara

Anonim

ziomek97_12@o2.pl

Ilość=jakość

Uważam,że bukiet powinnien być duży i wyrazisty, np taki http://www.planowaniewesela.pl/jpg/bukiety-slubne/berlo_z_roz_4.jpg :)

brak awatara użytkownika:

Manolia

OFFLINE
Postów: 2
Od: 2018-01-10 12:53:45
Data ślubu: 2015-07-15

bukiet

Wszystko zależy od tego, jaki to ma być bukiet. Mój nie był zbytnio drogi, a mimo to podobał mi się niesamowicie. Jego stworzeniem zajęła się Pani Ewa z pracowni dekoratorskiej Dzika Róża (http://dekoracje-sal.com/) i efekt mnie powalił na kolana. Piękny bukiet na wspaniałą okazję :)

brak awatara

Anonim

Bukiety ślubne

Myślę, że najlepiej jeśli zamawia się dekoracje ślubne kompleksowo, dekoracje sali weselnej, dekoracje kościoła, dekoracje samochodu i razem z tym [url=http://www.dekoracyjne-inspiracje.pl/]bukiety ślubne[/url], wtedy masz wszystko w jednym stylu.