X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 21-11-2018 imieniny: Janusza, Marii, Konrada

PrzedŚlubny.pl - forum dyskusyjne ,,Suknia ślubna"

Witamy w naszym forum.

brak awatara użytkownika:

Adrianna

OFFLINE
Postów: 5
Od: 2016-08-30 12:01:23
Data ślubu: 2017-01-18

Lata 60-te

Marzy mi się suknia w stylu lat 60-tych http://www.planowaniewesela.pl/jpg/suknie-slubne-na-przelomie-dekad/suknie-slubne-lata-60-te.jpg , co sądzicie ? Hit czy kit ?

brak awatara

Adka

malek.adrianna@gmail.com

Suknia retro

Myślicie,że wypada założyć na ślub suknie w stylu retro? Upatrzyłam sobie taka http://www.planowaniewesela.pl/jpg/suknie-slubne-na-przelomie-dekad/suknie-slubne-2014-3.jpg, i do tego właśnie czarne rękaiwczki jak na zdjęciu. Co myślicie?

brak awatara

Anonim1910

ziomek97_12@o2.pl

Ślub

Myslicie,że na ślub wypada założyć biała suknię z kolorowymi kwiatami? O!!! Własnie taką http://www.planowaniewesela.pl/jpg/suknie-slubne-na-przelomie-dekad/suknie-slubne-2014-3.jpg, fajna ?

brak awatara

Gość

ziomek97_12@o2.pl

suknia

Marzy mi się suknia w stylu Audrey Hepburn http://www.planowaniewesela.pl/jpg/suknie-slubne-na-przelomie-dekad/suknie-slubne-lata-60-te.jpg, co sądzicie?

brak awatara

Anonim

salony ślubne

Jeżeli macie problem ze znalezieniem zaufanego salonu z sukniami ślubnymi to gorąco polecam poszukać tutaj http://www.planowaniewesela.pl/sklepy-slubne. Naprawdę warto, wiem z własnego doświadczenia :)

brak awatara

Anonim

sukniaa

Dużo cennych porad na temat wyboru sukni ślubnej znalazłam tutaj http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec.html. Polecam.

brak awatara

Anonim

suknia

Podczas wyboru suknii ślubnej korzystałam z porad na tym portalu http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec.html, gorąco polecam.

brak awatara

Anonim

zaproszenia

Polecam zaproszenia ślubne z tej stronki. https://www.dodatkiweselne.pl/zaproszenia-slubne-cat-9.html pozdrawiam.

brak awatara

Anonim

Rady

Wszelkie rady dotyczące ślubu znajdziecie tutaj http://www.planowaniewesela.pl/.