X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 22-03-2019 imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

PrzedŚlubny.pl - forum dyskusyjne ,,Zaręczyny - Przygotowania przedślubne"

Witamy w naszym forum.

awatar użytkownika: fiance

fiance

OFFLINE
Postów: 3
Od: 2010-12-27 23:11:05
Data ślubu: 2012-03-31

w końcu zamierzam się oświadczyć

          Jeśli ktoś ma jakieś dobre rady jak zorganizować oświadczyny, to będzie miał moją dozgonną wdzięczność!

2010-12-27   23:24:23

awatar użytkownika: losiu

losiu

OFFLINE
Postów: 2
Od: 2010-12-27 22:32:17
Data ślubu: 2020-01-01

Po świętach

Po świętach mam podobne przemyślenia

awatar użytkownika: heyo

heyo

OFFLINE
Postów: 13
Od: 2010-12-27 22:24:37
Data ślubu: 2011-12-25

po zaręczynach

Ja już jestem po zaręczynach i odbyły się w sposób tradycyjny - bez specjalnych atrakcji :-) a i tak było wzruszająco i to nie tylko dla mojej narzeczonej  ;-P

awatar użytkownika: wicked

wicked

OFFLINE
Postów: 13
Od: 2010-12-15 19:36:10
Data ślubu: 2011-01-22

napis na szybie

fiance mi się podoba pomysł z zabraniem dziewczyny w miejsce gdzie na szybie będą napisane oświadczyny, nawet widziałem gdzieś w sklepie internetowym takie specjalne kredki zmywalne do szyb... :0Szkoda, że nie wpadłem na to wcześniej...

brak awatara

ZARĘCZONA

ZARĘCZYNY

Cześć Wam.

Jestem po zaręczynach. I jeszcze do niedawna wydawało mi się, ze to bedzie pełni aszczęścia! I w zasadzie tak było. Ale teraz jakoś nastał czas apatii i jakiegoś odrętwienia. nie bardzo wiem o co chodzi, ale to jeszcze bardziej mnie przygnebia, że ni eumiem sobie tego wytłumaczyc i wyjśc z tego stanu. Nie wiem czy to norma, ale wydaje mi się, że to jednak ze mna jest coś nie tak. Czy ktoś z Was miał takie albo podobne problemy?

brak awatara

Edyta

Re: Zaręczyny

Witaj Zaręczona, a może opisz coś więcej jak to wygląda, żebyśmy mogły zrozumieć bardziej o co chodzi? :-)

brak awatara

zaręczona

zaręczyny i co dalej?

Edyto, nie umiem tego stanu bardziej opisać.

Widze bezsens wszystkiego. Każdego działania. Czy planować wspólną przyszłość? Czy nie? W zasadzie nic się nie wydarzyło. Nic nowego. Nic innego. A mnie tak jakoś wszystko wokół przybija. Sama nie wiem o co chodzi i nie ma pojęcia czy ktokolwiek jest w stanie mi pomóc. Pisze tutaj, bo moż e ktos miał podobnie? Może jakby ktos stwierdził, że to normalne, to nie przejmowałabym sie tak bardzo.

Czuję sie zblokowana, żeby nie napisac osaczona. I to wcale nie przez mojego narzeczonego. On jest w porządku. Troszczy sie o mnie i stara sie być zawsze na wlaściwym miejscu. Z reszta nie znamy sie od dzisiaj! Decyzja o zaręczynach była przemyslana i sama tego pragnęlam. A jednak teraz wodze bezsens kazdego kroku - jaki by on nie był. Nie wiem czy brnąć dalej czy sie zatrzymać. Czy może wrócic do punktu wyjścia. Nie chcialabym zrywać zaręczyn tylko z powodu mojego "widzimisię", ale może nie powinnam zmierzac w strone małżeństwa skoro nie widzę sensu wspólnego zycia? Z resztą bez niego tez nie wiem jak miałabym funkcjonować.

Jestem w tak dziwnym nastawieniu jak jeszcze nigdy w życiu nie byłam i nie rozumiem tego!

Nie wiem czy jesteście w stanie mi pomóc, ale próbuje szukac jakiejś deski ratunku.

brak awatara

Anonim

po zaręczynach

Cześć.

Według mnie taki stan to norma. Emocje opadaja, bo jakby masz gwarancję malżeństwa ze swoim narzeczonym. I być może stąd ten stan apatii. Ponoć częściej takie uczucia pojawiają się dopiero po ślubie :P  ale może u Ciebie działa to inaczej ;) - z przyspieszeniem.

brak awatara

Szczęśliwa

dadały mi skrzydeł

A mnie zaręczyny dodały skrzydeł! :d  Tym bardziej, ze zupełnie nie przeczuwałam, że mój chłopak mi sie oświadczy!!

brak awatara

przedślubna

niewiele czasu

A nam zostało już niewiele czasu... - jeszcze 2 miesiące i 3 dni!!!!! :-)))))