X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Jesienne inspiracje

Na koniec lata dla tych którzy planują ślub w październiku lub listopadzie, mamy pomysły na jesienną ślubną dekorację. Jestem pewna, że będziecie bardziej otwarci niż wcześniej. Ponadto, jesień jest piękną porą roku, szczególnie kiedy nie pada! Kolory drzew, specyficzne jesienne światło są idealne na romantyczny ślub i wesele. Na jesienną ślubną dekorację, możecie wybrać bardzo piękne i subtelne kolory takie jak ciemna czerwień i pomarańcz, brudny róż, czekoladowy brąz czy miękki złoty.

Oprócz kwiatów dostępnych typowo jesienią, pięknie będą prezentować się wszelkiego rodzaju liście, jarzębina czy dekoracje przygotowane z dyni lub kasztanów. A może ślub z motywem Halloween może stać się świetną inspiracją na jesienne śluby dla odważnych Par Młodych lub przy ślubach mieszanych? Na weselu z motywem Halloween w tle nie może zabraknąć koloru pomarańczowego i dyń po każdą postacią.

Pomyśl, jakie kolory jesieni reprezentują barwy zmieniających się pór roku, liście na drzewach. Jest to wspaniały czas w roku by rozważyć złotą suknię ślubna z druhnami w kontrastującym czekoladowym brązie lub sukienkach w kolorze spalonej pomarańczy. Jest to wszechstronny motyw ślubnej kombinacji kolorów. Oczywiście możemy dodać energii poprzez pomarańczowy jako kolor dominujący. Jeśli Panna Młoda wybierama za motyw przewodni Halloween, dynie w pięknym jesiennym kolorze będą pasować tu idealnie.

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
mixmingleglow.com, pinkcakebox.com, from-i-will-to-i-do.blogspot.com, maidavaleinvitations.blogspot.com, ohhowposh.com

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook