X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Wiosenne inspiracje

Na wiosnę można zainspirować się wieloma rzeczami, które po długim zimnym okresie zaczynają być zauważalne. Jest to świeże, ciepłe i słodko pachnące powietrze, słoneczne i coraz dłuższe dni, budzące się do życia rośliny czy śpiew ptaków. Rozkwitająca łąka jest bardzo dobrą scenerią dla ukazania miłości Nowożeńców. Nawet jeśli w tle zalega resztka śniegu, widok nadchodzącej wiosny, tworzy niezwykłą atmosferę powiewu świeżości. Również to właśnie wiosenne słońce tworzy świetne warunki świetlne do zrobienia ciekawych zdjęć.

wiosenne inspiracje wiosenne inspiracje

To wspaniały czas by wybrać urocze wiosenne kwiaty by pobudzić wszystkie nasze przygaszone zmysły, które zostały uśpione zimą. Na początek wspaniałe będą różnokolorowe tulipany, wesołe żonkile, delikatne, o intensywnym, niesamowitym zapachu hiacynty i szafirki. Następnie w okolicach maja, zaczyna być bardziej romantycznie- wtedy polecamy bzy, dziewczęce konwalie oraz niezwykle eleganckie irysy.

wiosenne inspiracje wiosenne inspiracje

Wiosenna paleta kolorów

wiosenne inspiracje - wiosenna paleta kolorów

Na pierwszym plan wychodzą żywe kolory – słoneczne żółcie, zielenie, róże, fiolety i pomarańcze. Aż czuć ten fantastyczny świeży zapach wiosny! Po zimowym okresie w świecie bieli, błękitu i szarości budzi się wiosna, bardzo kolorowa i optymistyczna. Śmiało można łączyć niebieski z żółtym lub bardziej zachowawczo fiolet z zielenią i bielą. Niezwykle energetyczny pomarańcz bardzo dobrze wygląda w towarzystwie słonecznej żółci i pastelowej zieleni. Na wiosnę nie ma miejsca na nudę!

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
slubne-inspiracje.blog.pl, bialeinspiracje.pl, decoramor.pl, manolobrides.com, teenyblessings.wordpress.com, twojekwiaty.pl

wiosenna paleta kolorów Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook