X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Zimowe inspiracje ślubne

Zima to naprawdę bardzo piękna i urokliwa pora, a poza tym zimą mamy nasze najpiękniejsze święta...  Tak naprawdę zima zaczyna się u nas już pod koniec listopada i trwa aż do marca. W śnieżną porę, prócz dominujacego koloru białego, jednoznacznie kojarzonego z białym puchem, towarzyszy nam kolor srebrny oraz wszelkie odcienie niebieskiego. I właśnie to mogą być barwy przewodnie dla Twojego zimowego wesela. Do zestawu zimnych barw w odcieniach błękitu polecamy dobrać jakieś ciepłe kolory, które świetnie dopełnią całość.

Zima rządzi się swoją stylistyką i niektóre dodatki pasują bardziej niż inne. Tradycyjnie do bukietów zimowych można dodawać delikatne piórka, które będą udawać puch, futerko lub koraliki w kształcie sopelków lodu. Jeśli pobieracie się w okresie świątecznym można zastanowić się nad zielono - czerwoną tonacją. Ale to nie wszystkie pomysły na zimowy czas, bo do białej pory roku doskonale równiez pasują mocne i wyraźne kolory kwiatów - mogą to być odcienie fioletu albo intensywne odcienie wiśni.

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
weselinka.blox.pl, slubne-inspiracje.blog.pl, blog.slubnapracownia.pl, marthastewartweddings.com, icestandard.org

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook