X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Kropkowe inspiracje

Kropki to również ponadczasowy wzór, który modny był w latach '50 i '60. Jak to w modzie bywa- wraca on z podwójną siłą i nowymi szalonymi pomysłami. O materiały do stworzenia ślubu i wesela w kropki nie będzie trudno. Jest to na tyle prosty wzór iż można znaleźć go w każdym sklepie lub stworzyć samemu. Wersję biało – czarnych grochów proponujemy parom szukających szyku i elegancji w każdym calu, natomiast wersja kolorowa będzie idealna dla par uciekających od szablonowych rozwiązań, szalonych, z głową pełną pomysłów.

Kropki sprawdzają się zawsze na kontrastowych zestawieniach: czerwień i biel, czerń i ecru, czerń i mocny róż czy zieleń i biel, która sprawdza się szczególnie na weselach w plenerze. Są niezwykle sexy i wcale nie muszą być dziecinne! Pamiętajcie jednak, że najważniejsze to zachować w tym wszystkim umiar– jeżeli decydujecie się na obrus z takim wzorem, pozostałe dodatki powinny być raczej gładkie, by uniknąć niepotrzebnego chaosu. I odwrotnie– jeżeli winietki, menu i serwety z motywem są w kropki, to obrusy muszą zostać gładkie np. białe. Także kokardy w grochy przewiązane na oparciach będą wyglądać odjazdowo.

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
welonimuszka.pl, maryellenbartley.com

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook