X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Motylkowe inspiracje

Motyl to potężnym symbolem odnowy, przywodzący na myśl otwarte ogrody i wysokiej klasy angielską herbatę. Dla twoich gości jest to przypomnienie o Waszych transformacjach. Przy wyborze tak popularnego tematu jakim są motyle, ważne jest, aby wybrać pewien motyw w jakim kierunku będziemy szli z dodatkami. W przeciwnym wypadku można zostać łatwo zmiażdżonym przez ogrom wyboru jaki oferuje nam rynek. Może to być np. skoncentrowanie się na jakim konkretnym kolorze np. żółtym czy turkusowym i dodać do tego klimat, który chcemy uzyskać czyli np. romantyzm. Będzie o wiele prościej ;)

Faktem jest, że motyle są jednym z najpiękniejszych dzieł matki natury. Panny młode wybierają motyle do ozdoby swojego miejsce ślubu nie tylko ze względu na symbolikę, lecz także dlatego, że motyle są w prawie każdym kolorze jaki można sobie wyobrazić!

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
wix.com, havenlycakes.blogspot.com, fhiky.com, matrimonio.it, clairepettibone.com, supergiftplace.com, jempole.com, handmadebymeda.blogspot.com, wedding-flowers-and-reception-ideas.com

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook