X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Pasiaste inspiracje

Paski to ponadczasowy wzór, który zdobi dosłownie wszystko. Dekoracje w paski znajdziemy bez większego problemu w sklepie, ale możemy je również stosunkowo łatwo przygotować własnoręcznie. Paski mogą pojawić się na sukni Panny Młodej, krawacie lub na muszce Pana Młodego, sukniach druhen oraz na zaproszeniach ślubnych i całej poligrafii.

Motywy przewodnie mogą być przeróżne. Jednak czy zastanawialiście się kiedyś nad tymi najprostszymi? Często najprostsze pomysły są najlepsze, może warto zobaczyć jak będzie w tym przypadku? Zachęcamy do wzorowania się pasiastym stylem, można w minimalistyczny sposób osiągnąć naprawdę zaskakujący efekt.

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
wec.com.pl, maryellenbartley.com, capclassique.wordpress.com, welonimuszka.pl, zazzle.co.uk, bernat.com

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook