X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Różowe inspiracje

Zapraszamy wszystkie panie, które są zdesperowane do trochę inspiracji różowym ślubem! W chwili, gdy widzimy na oczy tego typu ślub, wiemy, że to będzie szał. Pamiętajcie drogie Panie, że rok 2011 jest rokiem różu, więc może warto się zastanowić czy nie zainspirować się tym właśnie kolorem w detalach?

Przymglony, jasny róż to idealny odcień dla delikatnej romantycznej damy jaką jest Pani Jesień. Taki Subtelny kolor idealnie dopasuje się do październikowego czy wrześniowego krajobrazu. Jest to świetny kolor dla osób nie lubiącej tradycyjnej palety jesiennej.

Myślicie „różowy ślub” - od razu pierwsze skojarzenie kicz i banał. Otóż mamy dla Was dobrą wiadomość. Różowy kolor na ślubie wcale nie musi być kiczowaty i dziecinny, lecz niezwykle romantyczny! Wszystko zależy od tego jak go użyjecie. Różowy kolor ma wiele odcieni: od delikatnego pudrowego po prawie fioletowy. Pamiętajcie o tym.

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
zankyou.terra.com.br, pixum.de, candyanthony.com/, pinger.pl, polyvore.com, jennypackham.com, nibsblog.wordpress.com, littleholiday.com, paratinovia.com, anniekobayashidesigns.com, dancingdeer.com, vintageandcake.co.uk, coupledream.com, stylemepretty.com, rscoutureroma.it, divertimento.blox.pl

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook