X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Serduszkowe inspiracje

Serce jest to uznany międzynarodowo symbol miłości. Więc dlaczego nie włączyć go w jakiś sposób do dekoracji ślubnej i stworzyć z niego motyw przewodni ślubu i wesela? Czy robisz to w dużych ilościach czy małych, serca dodane jako motyw wesela wstrzykuje troszkę słodkiego romansu w Wasz wielki dzień. Idealny motyw walentynkowy!

Udekorowanie stołów i całej sali weselnej magicznymi kształtami serc to świetny sposób na dzielenie się swoją miłością w dniu ślubu. Z kwiatów w tym kształcie pełnych cukierków można stworzyć ciekawe kształty do wazonów. Powinniśmy pamiętać, że absolutnie nie chodzi tu o wystrojenie całej sali ogromną ilością czerwonych balonów i wrzucenie tego motywu w każdą rzecz na stole weselnym. By uzyskać piorunujący, ale też bardzo przemyślany efekt należy tylko delikatnie wprowadzić motywy do drobnej dekoracji, winietek, zaproszeń, kart menu czy dekoracji kwiatów. Serca mogą pojawić się w miejscach których goście nie będą się spodziewać jak buty Panny Młodej czy romantyczne serduszkowe ciasteczka, obowiązkowo w odcieniach czerwieni ;)

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
bleubirdvintage.typepad.com, piekneparasolki.pl, merrimentevents.com, welliesandvogue.com, bridalbar.squarespace.com, jonathanong.com, liveviewstudios.com, bellapictures.com, blog.kraina-slubow.pl

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook