X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 22-03-2019 imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Ślub z sercem

 

Akcja “Ślub z Sercem” jest propozycją dla par przygotowujących się do ślubu, by zamiast kwiatów poprosiły gości weselnych o datki na chore dzieci.

 

 

ślub z sercem

Każda para, która zdecyduje się wziąć udział w akcji, dostanie weselną skarbonkę, do której sama lub z pomocą np. dzieci gości weselnych będzie zbierać datki, które później przekaże fundacji. W akcji mogą pomagać także wolontariusze z Alma Spei. Młoda para otrzyma piękne podziękowanie za udział w akcji “Ślub z Sercem”. Zdjęcia ze ślubu zostaną umieszczone na stronie internetowej Fundacji www.almaspei.pl/wasz-slub-z-sercem/ (jeżeli Państwo Młodzi wyrażą zgodę). Za zebrane pieniądze Hospicjum zakupi sprzęt medyczny dla swoich podopiecznych.


Fundacja „Alma Spei” opiekuje się 35 dziećmi z Małopolski. To hospicjum to „światełko w tunelu” dla chorych dzieci i ich zrozpaczonych rodziców. Fundacja zapewnia chorym dzieciom opiekę w wymiarze: medycznym, socjalnym, rehabilitacyjnym, psychologicznym. Towarzyszy rodzinom od momentu zdiagnozowania choroby dziecka, aż do chwili jego odejścia, a także później poprzez proces żałoby rodziny. "Alma Spei" organizuje ponadto wycieczki, spotkania integracyjne, promuje wolontariat, organizuje grupy wsparcia, a także szerzy ideę wolontaryjną. Organizacja jest już znana i doceniana za pionierskie projekty w całej Małopolsce.

 

Reportaż o akcji "Ślub z sercem" ukazał się w magazynie Kronika TVP Kraków.