X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Szare inspiracje

W oczekiwaniu na wspaniałą modę monochromatyczną, nasz umysł po prostu nie może poszukując ominąć stonowanych odcieni szarego. W konwencji ślubnej wygląda on tak dobrze. Kocham wszystkie te wspaniałe dodatki ślubne w kolorze szarości, najlepiej z jakimś jednym mocnym kolorem jako dodatek np. żółty. Co zrobiły by eleganckie palety kolorów ślubnych, bez tego fantastycznego koloru?

Można pomyśleć, iż szary jest zbyt ponurym kolorem na ślub, lecz jest wprost przeciwnie – może być bardzo wyszukanym tłem dla innych, żywszych barw. Rewelacyjnie komponuje się z kolorem różowym, ale najprawdopodobniej największą furorę zrobi kombinacja srebrnej szarości z purpurą.

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
blissique.com, asuitthatfits.com, margherita22.szafa.pl, calvinkleininc.com, img368.imageshack.us, loveolio.com, marthastewartweddings.com, zazzle.co.uk

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook