X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Kraków - Szlak rekreacyjny wokół Błoń

Władze miasta Krakowa zabrały się za uporządkowanie i usprawnienie ruchu wokół słynnych krakowskich Błoń. Zmiana organizacji ma na celu poprawienie bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników oraz uatrakcyjnienie tych terenów bez zatracenia unikalności Błoń.

Obecnie wokół Błoń przykładowo matki z dziećmi spacerowały niemal po tej samej ścieżce co rowerzyści. Wystarczy chwila nie uwagi i nie trudno o tragedię- komentuje mama 6 letniego Adasia. Dlatego też miasto postanowiło wybudować oddzielne ścieżki dla miłośników dwóch kółek i tor dla rolkarzy. W koncepcji była również budowa specjalnych zadaszonych placyków, gdzie można było by odpocząć, lecz pomysł nie dostał zielonego światła przez konserwatorów zabytków. Jak zwykle to bywa pomysł ma swoich zwolenników i zupełnych przeciwników. Ci drudzy nie zgadzają się z pomysłem by rowerzyści przecinali drogę na wysokości Muzeum Narodowego oraz pętli tramwajowej na Cichym Kąciku. Według nich bardzo utrudni to sprawne poruszanie się samochodów oraz narazi rowerzystów na niepotrzebne niebezpieczeństwo.
A Wy co sądzicie o tym pomyśle? Wizualizacje pomysłu znajdziecie na stronie sport.krakow.pl

Autor: MK

szlaczek ciążowy

Udostępnij na swoim profilu Facebook