X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Woalkowe inspiracje

Co myślicie o zastąpieniu welonu takim nietypowym, ślubnym nakryciem głowy? Czy wolicie tradycyjny welon? Prawda jest taka, iż nie każda z Panien Młodych wygląda dobrze w welonie i nie do każdej sukni ślubnej tradycyjny welon będzie pasować. Jednak nie bójcie się drogie Panie, na szczęście są inne, równie piękne ślubne rozwiązania, takie jak właśnie woalka.

Woalki mogą być tradycyjne przymocowane do malutkiego kapelusika lub toczka, mocowane do włosów za pomocą grzebyka zdobionego piórkami czy kwiatuszkami lub długie zasłaniające całą twarz. Wszystkie są niesłychanie seksowne i warte zobaczenia! Najlepiej komponuje się z prostymi sukniami ślubnymi ozdobionymi koronką lub uszytymi z materiałów przylegających do ciała. Absolutnym hitem modowym jest woalka dopasowana do sukni ślubnej w stylu lat 20. Bo oto właśnie styl retro jest ciągle w modzie.

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
twigsandhoney.com, snobka.pl, Atelier Ślubne Marta Rudiak, xarchiwum.pl, forum.gazeta.pl, nacalezycie.pl, bridelle.pl, bridelle.pl, preownedweddingdresses.com, fajnewesele.pl

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook