X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Zielone inspiracje

Zielony jako kolorystyczny motyw przewodni jest coraz chętniej stosowanym rozwiązaniem. Nie wymaga on przede wszystkim zwiększonych nakładów finansowych, lecz przemyślanych wyborów kwiatów i zielonych dodatków. W stroju Panny Młodej świetnie wyglądać będzie atłasowa wstążka i soczyste zielone buty. Dla Pana Młodego obowiązkowo krawat w tym kolorze. Odważne pary zachęcamy do wynajmu soczysto zielonego samochodu, np. sportowego kabrioleta czy garbuska :)

Świeżo i wiosennie? Tak właśnie prezentuje się zielony ślub i wesele. Para Młoda może podejść do tego koloru również bardzo ekologicznie, dekorując stół rzeźbionymi zielonymi warzywami, a zamiast standardowych winietek papierowych użyć np. jabłek do których przymocowane będą imiona i nazwiska gości.

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
histoiresdenvies.com, ingelafloral.com, atelierslubne.pl, bialeinspiracje.pl, dekoracje-atomowka.pl, aranzeria.com, wesele-w-praktyce.pl, petalsedge.com

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny


Udostępnij na swoim profilu Facebook