X Ta strona korzysta z plików ciasteczek (ang: cookies). W przypadku braku zgody na ich umieszczenie należy zmienić ustawienia Państwa przeglądarki internetowej tak, aby nie akceptowała ona zapisywania ciasteczek.
Poradnik PrzedŚlubny z poradami ślubnymi dla Narzeczonych. Wszystko na Wasz ślub i wesele - od przygotowań ślubnych przez błogosławieństwa po weselną uroczystość. 
Dziś jest: 25-03-2019 imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Złote inspiracje

Złoty kolor wygląda najbardziej wyrafinowanie i elegancko, jest to bardzo miękka barwa. Najlepszą porą na zorganizowanie ślubu i wesela w kolorach złota jest zima. Warto wtedy zastanowić się czy nie dodać do dodatków złotych również brązu i srebra. Bardzo dobrze czują się tu również elementy szklane i metalowe.

Złoto to symbol bogactwa. Bogato zdobiona sala, a do tego dobrze dobrane dodatki to gwarantowany efekt pozytywnego blask przepychu. Tak tak złoto będzie w modzie! Bardzo dobrze złoto wygląda w zestawieniu ze srebrem.Obydwa są lśniące i eleganckie, szczególnie na ślub w porze zimowej. Panna młoda może wybrać suknię ślubną z wymyślnym srebrym i złotym metalowym haftem w detalach. Podobny motyw z sukni ślubnej będzie wspaniałym elementem projektu Waszego tortu weselnego, lukier obowiązkowo w kolorze srebra i złota. Dla drużby, powinniście wybrać jeden kolor srebrny lub złoty lub inny z zupełnie nowej palety kolorów. Wspaniałym sposobem na wykorzystanie srebra i złota w kwiatach ślubnych jest wykorzystanie naturalnych elementów, które są pokryte metalem. Pomyślcie także o złotych gruszkach, srebrnych liściach, nawet szyszki pomalowane na złoto będą niesamowitym akcentem kolorystycznym.

Zaprezentowane materiały w inspiracjach ślubnych pochodzą ze stron internetowych:
stylemepretty.com, rumnwine.com, 4wedding.info, cgi.ebay.pl, favorideas.com, lemariagero.wordpress.com, bridalwave.tv, fashionbride.wordpress.com, fash99.com, nkphotographyblog.com, prettychicky.com, ikf.pl

Podobne w Poradnik PrzedŚlubny
Udostępnij na swoim profilu Facebook